Contact

U kunt de Hendrik van Halewijn op verschillende manieren bereiken, zie onderstaand.

Postadres

Hendrik van Halewijn
t.a.v. Secretariaat
Brucknerstraat 55
2901 GB Capelle aan den IJssel

Bezoekadres

Scoutinggroep Hendrik van Halewijn
‘s Gravenweg 101
2902 LE Capelle aan den IJssel

Wanneer u op het e-mailadres van een speltak klikt wordt u automatisch doorgestuurd naar een contactformulier, hiermee kunt u direct een e-mail sturen aan de betreffende speltak.

Speltak e-mailadressen

bevers@hendrikvanhalewijn.nlSpeltakleiding van de Bevers
welpen@hendrikvanhalewijn.nlSpeltakleiding van de Welpen
estas@hendrikvanhalewijn.nlSpeltakleiding van de Esta’s
kabouters@hendrikvanhalewijn.nlSpeltakleiding van de Kabouters
verkenners@hendrikvanhalewijn.nlSpeltakleiding van de Verkenners
gidsen@hendrikvanhalewijn.nlSpeltakleiding van de Gidsen
explorers@hendrikvanhalewijn.nlSpeltakbegeleiding van de Explorers
stambestuur@hendrikvanhalewijn.nlBestuur en adviseur van de Stam
voorzitter@pivos.nlSpeltakvoorzitter van de PiVo’s
seniorenstam@hendrikvanhalewijn.nlSpeltak de Seniorenstam
veteranenstam@hendrikvanhalewijn.nlSpeltak de Veteranenstam
vriendenvan@hendrikvanhalewijn.nlVrienden van de Halewijn comissie

Algemene e-mailadressen

info@hendrikvanhalewijn.nlHendrik van Halewijn in het algemeen
bestuur@hendrikvanhalewijn.nlHet bestuur
secretaris@hendrikvanhalewijn.nlDe secretaris
penningmeester@hendrikvanhalewijn.nlDe penningmeester
ledenadministratie@hendrikvanhalewijn.nlDe ledenadministratie
groepsbegeleider@hendrikvanhalewijn.nlDe groepsbegeleider
vertrouwenspersoon@hendrikvanhalewijn.nlDe vertrouwenspersoon
verhuur@hendrikvanhalewijn.nlDe commissie voor de verhuur van de kano’s
marketing@hendrikvanhalewijn.nlDe marketing commissie
klusteam@hendrikvanhalewijn.nlHet klusteam
webmasters@hendrikvanhalewijn.nlDe webmasters ;D